Główna

Dla nas nie ma trudnych słów


Oferujemy profesjonalne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe oraz naukę języków obcych na wszystkich poziomach biegłości i dla wszystkich grup wiekowych. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z klientami dostarczając im usług najwyższej jakości, dostosowanych do ich potrzeb. Świadczymy usługi zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm.

Tłumaczenia


Oferujemy profesjonalne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami posiadającymi zarówno umiejętności potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, jak i umiejętności praktycznego posługiwania się językiem wynikające z mieszkania za granicami kraju. Wielokierunkowe wykształcenie naszych tłumaczy pozwala na wykonywanie wysokiej jakości tłumaczeń specjalistycznych z branży informatycznej, ekonomicznej, medycznej i wielu innych. Nasza terminowość i rzetelność w połączeniu z konkurencyjnymi cenami to gwarancja Państwa satysfakcji.

Nasza stała oferta obejmuje kilkanaście języków. Pozostałe języki podlegają indywidualnej wycenie.

Nauka języków obcych


Nasi lektorzy to osoby wprawnie posługujące się nauczanymi językami, mające doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, posiadające certyfikaty potwierdzające ich umiejętności. Są to osoby niezwykle kreatywne, z wieloma pomysłami na prowadzenie ciekawych zajęć.

Oferujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe z dojazdem do klienta.